USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #20 Cozumel Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #20 Cozumel Confortable casa en Cozumel, cerca del mar #10 Cozumel Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #20 Cozumel Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10

Avanceret Booking
2026-09-26
2026-09-27

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

25

Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10

 Gratis WiFi

Gratis WiFi på værelserne

 Privat strand

Adgang til strand

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


Gårtur på 25 minutter fra Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10 vil føre gæsterne til San Francisco Reef, mens Cozumel America's Cup 12 Meter Challenge ligger 20 minutters gang derfra.

Centrum for Cozumel ligger 30 minutters gåtur fra indkvarteringen. Gæsterne vil nyde mexicanske måltider i Blue Angel Restaurant, som er 200 meter fra denne indkvartering. Mayatlantis blandt de populære seværdigheder i nærheden af dette overnatningssted.

Den nærmeste lufthavn er Cozumel, 5 km fra boligen.

  • Lokale seværdigheder
  • Mayatlantis
    200 m
  • Cha'an Ka'an Observatorium Cozumel
    1,9 km
  • Puerta Maya
    2,2 km
  • Mayan Plaza
    1,9 km
  • Scuba Mau Cozumel
    650 m
  • Mayan Fiesta Rum Cake Co. & Gifts
    2,2 km
  • Stingray Strand
    250 m
  • Cozumel Butterfly & Botanical Gardens
    1,2 km
  • Lufthavne
  • Cozumel Lufthavn
    6 km

På hotellet

General

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Parkering
  • Kæledyr tilladt
  • 24 timers vagtservice
  • Brandslukkere

Måltider og drinks

  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

Aktiviteter og afslapning

  • Adgang til strand
  • Have

På værelset

  • Gratis WiFi på værelserne
  • Klimaanlæg
  • Dagligstue

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 10:00

Ofte stillede spørgsmål

  • ❓

    Hvor langt ligger Cozumel fra Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10?

    Der er 5 km mellem Cozumel og Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10.
  • ❓

    Hvor meget koster det at booke Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10?

    Gennemsnitsprisen for en nat i Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10 er 139$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger.
  • ❓

    Er det tilladt at medbringe kæledyr til Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10?

    Gæsterne vil kunne bo i Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10 med deres kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-09-26
2026-09-27

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Confortable Casa En Cozumel, Cerca Del Mar #10, Mexico

Avenida Rafael E. Melgar, Cozumel, Mexico

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hoteles-en-cozumel.com

All rights reserved